Anyák napja van, ami a bizalom és a kapcsolat napja számomra egy ideje leginkább. Korunk embereinek bukdácsolását közelről figyelve tömegek életében tűnik legfontosabb kérdésnek pontosan ez, hogy megvan-e a kapcsolat… Tovább
Anyák napja van, ami a bizalom és a kapcsolat napja számomra egy ideje leginkább. Korunk embereinek bukdácsolását közelről figyelve tömegek életében tűnik legfontosabb kérdésnek pontosan ez, hogy megvan-e a kapcsolat… Tovább
Ok. Akkor ezt most tisztázzuk. Nem hiszek Jézusban. Hanem Jézusnak hiszek. Tehát az Tovább
Érdekes a Rend, ahogy működik, hogy mennyire nem lehet elméletben átadni, hanem mennyire csak gyakorlatban tapasztalható az által, ha az ember a biztonságos zónájából kilép és tesz valamit, szinte mindegy, hogy mit, amire aztán reakció bizonyosan érkezik. Soha nem az, amit várok. Hanem mindig más. Amin szabad persze Tovább
Az a nehéz a csodákban, hogy nem megy, amíg az ember számára az élet, tehát önmaga a legnagyobb érték, addig egészen egyszerűen nem működik. Tovább
Igen… Te!
Olyan nagyon soká keresi az ember a gurut a vezetőt a mestert. Mindenki. Aki majd a szárnyai alá vesz, akitől tanulhatok, szakma vagy emberség terén, és bár ez egyrészt valóban Tovább
Évekig gondolkodtam Jézus vizenjárásáról úgy, hogy ha neki ment, akkor nekem is fog, rá KELL jönnek, meg KELL a módját találjam, nem nyugszom míg nem vagyok rá én is képes… Aztán az derül ki, hogy nem. Tovább
Ki jön a mennyből, és ki földies. Gondolkodtál már ezen? Hogy akkor az egyik ember mennyből jön, és a másik földies inkább, honnan lehet a különbséget megmondani, és én melyik vagyok? Én is. Aztán azt találtam, hogy Tovább
Egy alap témában nem értek a keresztény dogmákkal egyet, és ezt olyannyira fontosnak érzem, hogy kivételesen előfizetés mögött folytatom csak, mert nem akarom a nyájas olvasót megbotránkoztatni, hanem harcedzett lelki csatalovak számára, akkor, tehát, a véleményem, érzésem, tudásom, nyugalmam erről a témáról: hogy Isten Tovább
Soká olvastam titokban mindenfélét. Estéken, éjszakákon át, megoldást a magam számára keresve, és nem egyszerűen csak az derült ki, hogy az éjszaka erre kevés, hanem, hogy nem is lesz meg, amíg magamnak akarom csak: az élet kizárólag közösségben működik jól. Tovább
Újjászületésnek fordítják, de szerintem megszületés ez sokkal inkább. Ami a továbblépés. Vízből és szentlélekből, valóságosan, ahol a víz a saját mélységek, érzelem, lélek, ami a szenvedés tüze által hevítve végül párává szublimál… íme a lélek útja. Tovább