Nem megy egyedül. Valóban nem, a legnagyobbaknak sem. Vagy a legnagyobbaknak talán igen, de ki legnagyobb közülünk? Egyedül az ember kevés, mert egyedül álmot tartani lehetetlen, ha nincs, aki megtámasszon a bizonytalanság pillanataiban, akkor szükségszerűen elbuksz. Nem a saját hibádból, hiszen más sem bírta volna, de a saját hibádból mégis, mert nem választottál társ(ak)at. És miért is nem? Az emberek általában Tovább






