Furcsa ez, de a megvetés valóban szükséges. Hogy mások NE értsenek, sőt akár Tovább
Furcsa ez, de a megvetés valóban szükséges. Hogy mások NE értsenek, sőt akár Tovább
Kedves Mind!
„Szeretem magam azzal elszórakoztatni”, hogy a születésnapomra CSINÁLOK valamit (magam továbblépek), mely okból idén sincs ez másképp…
Igyekezz! 🚀
A Kapcsolódj! oldal a mai nappal „hivatalosan“ elindult, és bár még „beta“ üzemben van – ami azt jelenti, hogy olyor lassú, és helyenként angolul beszél –, de már működik.
Sőt: Vár.
Téged. Is.
Anti-Facebook mozgalom a világot meg fogja rengetni, és hogy ennek az ideje mennyire jött már el, bár nem tudom, de mégis hívlak, mert nekem és szerintem időszerű.
… abszurdan sok idő töltünk pózolással és kukkolással, legalább egy részét használd bátrabban és hasznosabban!
🙂
Örömmel,
Joós István
A helyes parancs a szerelem szerető megnyilvánulása.
A világban Rend van, és ez brutálisan kemény. A rend. Hogy az egyik igenis parancsolhat a másiknak, értve ez alatt, hogy mondhatja egyenesen, hosszas körmondatok nélkül is, amit Tovább
A hitet nem lehet növelni. Sőt. Olykor az is billen, ami megvan már amúgy, ügyben, csapatban, férfiban, projektben. Paradox ez, de a kettő összefügg, mert a hit pontosan a billegés által növekszik, hogy az ember így Tovább
Készülsz a libára? Szuper. De tudod-e, hogy miért avatták szentté? … Nem a koldusnak adott köpenye miatt, sem mert libák közé bújt a méltóság elől, hanem Tovább
Minden kapcsolat kulcsa. Ez. Hogy szükségünk van egymásra, ami nem valósul akkor meg, ha azonos súlyú viszonzást akarunk, várunk, követelünk, hanem csakis, ha a kapcsolat egyoldalú, tehát NEM kérsz vissza. Család, Csapat, Közösség – kiket vágysz, kiket vagy hajlandó eladósítani, tehát egyoldalúan szolgálni? … Tedd! Muszáj Tovább
Ősz van, a nyár elmúlt, a levelek hullanak, és ezzel együtt az ember lelkében is enyészik, ami idejétmúlt, mégsem kell, mégsem igaz. Magamtól engedem el. Részben. Részben ágak is törnek, amikhez ragaszkodtam volna még, évekig akár, és aki az ágait nem engedi annak a Tovább