Lehetetlen gondolaton merengek tegnap óta, hogy elképzelhető-e, hogy Jézus Tovább
Lehetetlen gondolaton merengek tegnap óta, hogy elképzelhető-e, hogy Jézus Tovább
Családi fesztivál után tenisz verseny után elvonulás után tábor következett, és nagyon-nagyon erős tapasztalatom, hogy az alázat nyilvánvalóan önzés valójában, mert egészen egyszerűen semmi más nem működik, mint az egyoldalú, kedves és szelíd figyelem, a nyugodt szó, a maximális elfogadás, amire az ember épp képes. Másrészt az is tapasztalatom, hogy ez Tovább
Ismered ezt a ragyogást? Én a lelkemben, belül szoktam érezni olykor, és boldogságnak hívom. Hogy Tovább
Sokakat látok problémák láttán imádkozni, egymást imádkozásra buzdítani, és fontosnak érzem, hogy ez téves. Csak imádkozni. Hanem Tovább
A beteg embernek szeretet kell. Sőt szerelem valójában… Hogy hisztis, önző, sőt akár diktátor lehessen, hogy megtehesse ezt, egészen elképesztően fontos a kibillent ember számára, mert ezen méri, hogy kellően lelkesítő-e. Egyedül meggyógyulni lehetetlen, hanem az élethez kapcsolat, tehát törekvés, tehát szerelem, tehát lelkesedés szükséges, ami KELL, hogy rajta kívül is meglegyen. Benned. Benned, aki “elszenveded” az ő Tovább
Elég jó földben szinte bármely mag kikel – az életerős mag szinte bárhol gyökeret ver.
Válságban lévő párok gyakori kérdése felém, hogy mit tehetnek. Fontos, hogy együtt semmit. Egészen elképesztően fontos ez, hogy KÜLÖN vagytok száz százalékban felelősek, mely okból túl azok a párok élnek, ahol legalább az egyik fél vállalja ezt. Elég ha csak Te, egyedül, de muszáj, hogy az egyik igazán akarja, mert az “együtt megoldjuk” tapasztalatom szerint CSAK egymásra mutogatást eredményez. Egymást lesve – megteszem, ha a maga részét ő is megetette – nem megy. Hanem megoldás akkor van, ha Tovább
Minden emberi sikertelenség, kudarc, betegség és szenvedés egyetlen közös gyökere ez az apró tévedés, hogy Tovább
Sokan feltételezik a gonoszt különálló személynek, én azonban ilyet nem látok, hanem csak fényt és a fény hiányát, tehát árnyékot, mikor az egó kishitűsége a helyes döntést kitakarja… olykor. Gyakran. Hmm. A gonosz valójában Tovább
Sok hosszú levél jön, megoldás gyanánt hanganyaggal próbálkozom, lejátszás alább, és kíváncsian várom a véleményed – hogy tetszik az új forma? 🙂 Tovább
Mária vagy Magdolna, sokak dilemmája ez, amiről gondolkodó, érző, Élő nőkkel és asszonyokkal folytatunk gyakran beszélgetéseket. Nos? Szerintem Tovább